Zařazeno v oborech:
Služby, Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Uklízečka
Lokalita:
Litoměřice
Může se Vám hodit:
Uklízečka Litoměřice

Volné pracovní místo pracovník úklidu

aktivní
SEYS SECURITY s.r.o.
Místo pracoviště
Litoměřice
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

úklid v marketu

Požadujeme

trestní bezúhonnost, ochotu pracovat

Nabízíme

pracovní příležitost – úklid marketu OBI, pracovní doba od 7.00–19,00 včetně SO+Ne

Podobné nabídky práce

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
úklid ve firmě (kancelář, dílna, šatna, toalety, sklad). Jedná se o úklid autodílny a prostorů, které jsou silně znečištěné. Zůsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Žalhostice 124) ...
SaGIP J+M spol. s r.o. 124, Žalhostice Zkrácený úvazek
dnes
pokojská
místo výkonu práce: Restaurant Cukrovar Lovosice. Jedná se o práci na dohodu o pracovní činnosti - jednou za 14 dní v sobotu a neděli úklid pokojů, popřípadě výpomoc v kuchyni jako pomocná síla v době dovolených, dle dohody. Vhodn ...
KBS Cukrovar s.r.o. Třebenická 222/1, Lovosice Brigády
aktivní
pracovník úklidu
Místo výkonu práce: město Lovosice, jedná se o práci na vyvýšených chodníčcích a lávkách. Pro bližší informace volejte v Po-Pá v čase 10:00-15:00 hod. na tel. <!--poslatEmail-->.
HM Profis s.r.o. 8.května 189/15, Lovosice Plný úvazek, Brigády
Náplň práce: obsluha myčky beden. Pro bližší informace volejte od pondělí do pátku v čase 10:00 -15:00 hod.
HM Profis s.r.o. 8.května 189/15, Lovosice Brigády
aktivní
Uklízeč v kancelářích
Místo výkonu práce: TRCZ,s.r.o.Lovosice, Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2. Provádění běžného úklidu – zametání a vytírání podlah, utírání prachu, větrání místností, čištění nábytku a zařízení, vynášení odpadků, provádění desinfe ...
FORCORP GROUP spol. s r.o. Průmyslová 1165, Lovosice Zkrácený úvazek