Volné pracovní místo  Pracovník v kanceláři - vhodné pro Absolventy (Po maturitě)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 22 000–55 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme servisní agentura - Mirnock, která se stará o komplexní zázemí a služby pro obchodní firmy.
Mezi naše specializace patří marketing, personalistika, PR, office management, správa počítačových sítí, daňové poradenství a mnoho dalších.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • Online marketing
  • Nejmodernější technologie v oblasti podnikání
  • Zprostředkováním investičních služeb skrze naše platformy.
  • Intenzivní vzdělávání v marketingovém a finančním sektoru
  • Pracovní pozice obsahuje zejména komunikaci s klienty a jednoduchou administrativu

Požadujeme

Uvítáme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
  • dochvilnost a aktivní přístup k práci
  • dobrou znalost českého jazyka

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
  • motivační programy a zajímavé soutěže o atraktivní ceny
  • různorodou práci s jistotou budoucího profesního růstu
  • velmi nadstandardní mzdové ohodnocení (FIX + bonusy)
  • práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr nebo IČO

Vhodné pro

Absolventy.