Volné pracovní místo  Pracovník ve výrobě – pomocník tažného stroje – Staré Město

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 150–210 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Popis pracovní nabídky

Jsi spolehlivý a samostatný pracant?
Pak hledáme právě Tebe! – Potřebujeme někoho s nástupem co nejdříve!
Sháníme kolegu na pozici pracovníka ve výrobě pro stabilní firmu.

Náplň práce:
  • Ovládání tažného stroje
  • Ovládání přes počítač
  • Práce s ocelí

Požadujeme

Požadujeme:
  • Strojní zaměření
  • Spolehlivost, zodpovědnost, psychická odolnost, samostatnost, osobní přístup, časová flexibilita

Nabízíme

Nabízíme:
  • U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 150,–/hod + příplatky za víkendy, odpolední a noční směny, 100% příplatky za svátky.
  • Po zaučení 210,-/hod.
  • V prvních měsících 1 směna po – pá (6-14), občas – soboty.
  • Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
  • Závodní stravování.
  • Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy.

Vhodné pro

Absolventy.