Volné pracovní místo  PRACOVNÍK VO VEĽKOSKLADE S DROBNÝM TOVAROM - HETEREN, HOLANDSKO

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 56 000–65 000 Kč / měsíc

Voľné pracovné miesta pre pracovníkov ktorí budú pracovať vo veľkosklade Kruidvat. (rozličný tovar, kozmetika, drogéria, dekorácie, hračky).

Náplň práce:
  • kontrola objednávok a tovaru na pásovej linke pomocou počítača
  • kompletizácia objednávok
  • práca so skenerom
  • vyskladnenie tovaru
  • pracuje sa v priemere 35 - 40 hodín týždenne
  • pracuje sa na holandskú pracovnú zmluvu
  • práca na 3 zmeny
  • plat 14,79 Eur brutto/hod (základ 13,71 + 1,08 ADV príplatok za každú hodinu) + príplatky za zmeny

Požadujeme

  • komunikatívna znalosť anglického jazyka B1

Nabízíme

14,79 Eur brutto/hod (základ 13,71 + 1,08 ADV príplatok za každú hodinu) + príplatky za zmeny

Príplatky za zmeny:
od 06:00 - 14:00 hod.- 14,79 Eur brutto/hod
od 14:00 - 22:00 hod. príplatok 30%
od 22:00 - 06:00 hod. príplatok 50%

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku skrze odpovědní formulář.

Máte zájem o nabídku PRACOVNÍK VO VEĽKOSKLADE S DROBNÝM TOVAROM - HETEREN, HOLANDSKO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Katarina Luokkanen z EUROPERSONNEL, s. r. o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRACOVNÍK VO VEĽKOSKLADE S DROBNÝM TOVAROM - HETEREN, HOLANDSKO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.