Volné pracovní místo  Pracovník výstupní kontroly

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho obchodního partnera obsazujeme pozici - Pracovník výstupní kontroly

Láká Vás různorodá a zajímavá práce v oddělení kontroly kvality? Máte smysl pro odpovědnost, umíte si stát za svým názorem? V Českém Krumlově vyrábíme designová krbová kamna a konstrukční díly do karavanů věhlasných značek. Staňte se součástí našeho týmu - rodinné firmy s 60letou tradicí.

Co vás čeká:

Hledáme kolegu/kolegyni na výstupní kontrolu. Osobnost, která se nebojí řešit vzniklé problémy, je komunikativní a dokáže spolupracovat s ostatními odděleními. Vaší náplní práce bude 100% výstupní kontrola krbových kamen včetně korekce drobných povrchových vad, vedení evidence chyb a spolupráce na reklamačním řízení. Budete navrhovat vhodná nápravná a preventivní opatření. S Vaším začátkem Vám pomůžeme, ale později očekáváme samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce.

Požadujeme

týmový hráč s ochotou učit se nové věci a chutí do práce
manuálně zručná osobnost, která spolehlivě odvádí pečlivou práci
SŠ vzdělání v oboru nebo praxe ve strojírenské firmě alespoň 2 roky na obdobné pozici
znalost čtení technické dokumentace
základní znalost programů MS Office
řidičský průkaz sk. B

Pracoviště se nachází ve výrobním závodě v nově zrekonstruovaných prostorech. K dispozici máme firemní parkoviště, případně autobusová zastávka Tovární točna je 5 min od pracoviště. Nástup je možný ihned.

Vzbudili jsme Váš zájem? Pošlete nám svůj životopis společně s motivačním dopisem.

Nabízíme

měsíční odměnu za podíl na hospodářském výsledku ve výši 2.000,-
pololetní odměny
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek při narození dítěte
věrnostní odměny dle odpracovaných let
odměny dle životních jubileí
odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 10.000,-
mimořádné odměny v případě překročení plánu čistého zisku společnosti
5 týdnů dovolené
firemní stravování (dotované menu)
zvýhodněný telefonní tarif
zvýhodněné vedení bankovního účtu
sportovní, kulturní a wellness firemní akce i pro rodinné příslušníky
vzdělávací kurzy
další benefity zaměřené na oblast podpory zdraví (např. Dny zdraví, balíčky na podporu imunity…)