Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/CE PODPORY OBCHODU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro zahraniční společnost působící v oblasti prodeje benefitů - zaměstnaneckých výhod hledáme vhodného uchazeče na pozici „PRACOVNÍK/CE PODPORY OBCHODU“. Region: Praha 5

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • Telemarketing – telefonické zjišťování informací o jednotlivých společnostech dle zadaných kritérií
  • Vyhledávat nové potencionální zákazníky ve svěřeném regionu
  • Zadávat informace, podílet se na vytváření a aktualizovat databázi klientů a provozoven
  • Domlouvání schůzek u zákazníků pro obchodní reprezentanty (OR) v počtu a lokalitách dle zadání
  • Zaznamenávání hovorů a jejich výsledků do CRM. Vytvoření aktivit a příležitosti pro OR.
  • Zadávání smluv do CRM
  • Připravovat a zasílat nabídky zákazníkům
  • Spolupráce při kampaních
  • Spolupráce s OR při přípravě materiálů pro výběrová řízení
  • Příprava obchodních materiálů a ostatních podkladů pro OR
  • Zajišťovat registrace a pomáhat zákazníkům s objednávkami
  • Zajišťovat vyřizování pohledávek u klientů, spolupracovat s finančním úsekem v této oblasti
  • Prezentovat produkty na patřičné úrovni, i za podpory prezentačních a reklamních materiálů společnosti
  • Uzavírat smlouvy se zákazníky, či poskytovat podporu při jejich uzavírání a dodržovat zásady společnosti
  • Pravidelně kontaktovat a udržovat spolupráci s klienty ve svém regionu, prohlubovat obchodní vazby
  • Řešit požadavky stávajících klientů a provozoven
  • Průběžně získávat informace o konkurenci ve svěřeném regionu
  • Mít přehled o legislativě upravující produkty společnosti, o jejímž znění a úpravách bude společnost zaměstnance aktuálně informovat

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (zaměření obchod, prodej, ekonomie)
  • min. 1 rok praxe v telemarketingu nebo obchodní činnosti (obchodní zástupce/reprezentant – konzultativní prodej)
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet, PowerPoint)
  • vynikající schopnost komunikace se zákazníky po telefonu
  • schopnost vést obchodní jednání po telefonu a úspěšně je zakončovat
  • orientace na zákazníka, spolehlivost ve vtahu k němu
  • bezúhonnost, pečlivost, spolehlivost, přímost v jednání, schopnost jasně formulovat svůj názor, schopnost přijmout firemní kulturu, loajalita k firmě

Nabízíme

  • Zázemí stabilní zahraniční firmy
  • Práce v moderním prostředí a příjemném kolektivu
  • široká škála zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravenky, kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání, penzijní pojištění, 27 dní dovolené aj.)

Finanční ohodnocení: cca. 18 – 22 tis. Kč

Nástup: ihned (dohoda)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".