Volné pracovní místo  Pracovník/ce výroby – Veverská Bítýška – 14 000-18 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice, hledáme pracovnice na pozici Operátorka výroby.

Náplň práce
  • kompletace operačních setů
  • skládání operačních roušek
  • příprava komponentů pro výrobu

Požadujeme

  • výuční list
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • bezúhonnost
  • spolehlivost
  • nástup ihned
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) nebo nepřetržitém provozu (2 dny 06:00-18:00, 2 dny 18:00-06:00, 4 dny volna)

Nabízíme

!!! 3 000 Kč za doporučení dalšího kandidáta !!!

Nepřetržitý provoz (15 400 – 18 000 Kč):
  • mzda 83 Kč/hod. (cca 13 700 Kč/měsíc) + výkonnostní prémie 10,10 Kč/hod. (cca 1 700 Kč/měsíc)
  • po zkušební době (3 měsíce) navýšení na 90 Kč/hod. (cca 14 900 Kč) + výkonnostní prémie 11,10 Kč/hod. (cca 1 800 Kč/měsíc)
  • po 6 až 9 měsících navýšení na 97 Kč/hod. (cca 16 000 Kč) + výkonnostní prémie 12,20 Kč/hod. (cca 2 000 Kč/měsíc)

Třísměnný provoz (13 800 – 16 300 Kč):
  • mzda 77 Kč /hod. (cca 12 200 Kč) + výkonnostní prémie 10,10 Kč/hod. (cca 1 600 Kč/měsíc)
  • po zkušební době (3 měsíce) navýšení na 84 Kč/hod. (cca 13 300 Kč) + výkonnostní prémie 11,10 Kč/hod. (cca 1 800 Kč/měsíc)
  • po 6 až 9 měsících navýšení na 91 Kč/hod. (cca 14 400 Kč) + výkonnostní prémie 12,20 Kč/hod. (cca 1 900 Kč/měsíc)

Další benefity a nabídky:
  • příplatek za noční směnu (10 %), za víkendovou směnu (10 %), za přesčasovou směnu (25 %) a za práci ve svátek (100 %)
  • za každou přesčasovou směnu bonus navíc 500 Kč
  • příspěvek na ubytování až 2 500 Kč
  • příspěvek na dopravu až 1 050 Kč
  • příspěvek na závodní stravování (zaměstnavatel platí 55% z ceny oběda)
  • garanci dlouhodobě stabilní práce
  • 5 týdnů dovolené (17 směn u nepřetržitého provozu)
  • práci v čistém prostředí
  • práci na plný úvazek
  • možnost výběru práce v nepřetržitém nebo třísměnném provoze