Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost působící na Zlínsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> optimální péče o zákazníky</li>
<li> vyhledávání nových kontaktů</li>
<li> technické a cenové poradenství</li>
<li> vyřizování poptávek, objednávek a reklamací</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání </li>
<li> velmi dobrá znalost NJ </li>
<li> dobrá znalost MS Office</li>
<li> znalost SAP R/3 výhodou</li>
<li> komunikační schopnosti</li>
<li> obchodní dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme:<br/>
<ul>
<li> zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti</li>
<li> dobré platové ohodnocení, bonusy</li>
<li> zázemí moderní a expandující společnosti</li>
<li> nástup ihned</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".