Volné pracovní místo  Pracuj v okolí Amsterdamu s kvetmi ako pomocný pracovník. Mzda až: 14,85€/brutto.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 48 741–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Popis pracovní nabídky

Hľadáme šikovných a motivovaných ľudí na práce s kvetmi. Náš klient má pracovné ponuky hlavne v okolí Amsterdamu. Nemusíte mať prax. Zamestnávateľ sa postará o Vaše zaučenie.

Náplň práce:
  • zber kvetov
  • balenie kvetov
  • starostlivosť o kvety

Treba byť flexibilný pretože zamestnávateľ má aj vnútorné aj vonkajšie práce. Vieme zamestnať mužov, ženy aj páry a tiež študentov. Minimálna doba na vycestovanie je 3 mesiace.

Požadujeme

  • musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom
  • ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
  • ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
  • kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
  • dobrá fyzická kondícia
  • základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou

Nabízíme

  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa
  • nízke vstupné náklady
  • stabilná práca
  • holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
  • týždenná mzda
  • ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
  • podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku
  • pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
  • zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom
  • doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
  • viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.