Volné pracovní místo  Pracuj v teple s bydlením ZADARMO

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–27 000 Kč / měsíc

O firmě

EDYMAX Personal Management SE je společnost, která poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personálního leasingu. Využijte možnosti získat perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti EDYMAX Personal Management SE ještě dnes!!!

Popis pracovní nabídky

Co budete dělat?

Výroba klimatizačních jednotek a jejich komponentů do aut
Obsluha montážní linky
Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

Požadavky nejsou nesplnitelné, stačí když máte ochotu pracovat na směny a manuální zručnost!

Nabízíme

Na co se můžete těšit?

Měsíční výdělek 23.500,- Kč
Po zapracování 25.300,- Kč
Jídlo již od 25,- Kč
Možnost týdenních záloh
Ubytování zdarma
Mobilní tarif od O2 - možnost volání a SMS zdarma/ platí při splnění měsíčního fondu /
Doporučte nám svého kamaráda a získejte dalších 5.000,- Kč
Bonus 2.000,- Kč za probíhající soutěž ,,Zaměstnanec měsíce,, /získává zaměstnanec s nejvíce odpracovanými hodinami/

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.