Volné pracovní místo  PRAXE V MARKETINGU, až 35 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-12-217285. Skvělá příležitost pro absolventy hledající zaměstnání v oblasti marketingu! <br/>
<br/>Hledáte pracovní uplatnění v oblasti marketingu? Praxi nemáte, ale jste absolventem ekonomického oboru? Pak nám zašlete životopis a dáme Vám možnost praxi získat! <br/>
<br/>Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici ASISTENT MARKETINGU.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> Podílení se na přípravě marketingových strategií společnosti</li>
<li> Návrh a realizace marketingových kampaní</li>
<li> Monitoring trhu, postavení společnosti na trhu a aktivit konkurence</li>
<li> Vyhledávání nových obchodních příležitostí </li>
<li> Příprava prodejní argumentace </li>
<li> Aktivní kontakt se zákazníky </li>
<li> Komunikace s obchodním oddělením </li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha 1<br/>Nástup: 1.1.2017<br/>Mzda: až 35 000 Kč/měs.

Požadujeme

<ul>
<li> Vzdělání ekonomického směru podmínkou (ideálně zaměření na marketing)</li>
<li> Zájem o oblast marketingu - praxe v oboru velkou výhodou!</li>
<li> Pokročilá znalost anglického jazyka - denní využití </li>
<li> Výborné prezentační a komunikační dovednosti </li>
<li> Dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Prostředí luxusní prodejny</li>
<li> Lokalita v centru Prahy</li>
</ul>