Volné pracovní místo  Předák výrobního uzlu

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Pro našeho klienta- českého výrobce interiérových dveří a zárubní hledáme vhodné kandidáty pro nové otevřenou pozici:

Předák výrobního uzlu

Náplň práce:
Vedení malého týmu
Obsluha a seřizování technicky náročnějších strojů a výrobních linek

Požadavky na uchazeče:
Min. výuční list v technickém směru
Praxe v technických oborech
Vysoký stupeň technického myšlení a technické zručnosti
Schopnost seřizování strojů a mechanismů
Schopnost vedení malého týmu
Schopnost číst technické výkresy
Samostatnost pracovitost spolehlivost odpovědnost přesnost pečlivost schopnost učit se

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
Práci na plný úvazek 75 hod. denně
Zajímavé platové podmínky
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Směnný provoz
Příspěvek na stravování Příspěvek na dopravu Vzdělávací kurzy a školení Firemní akce atd.
Nástup ihned
Pracoviště: Plzeňský kraj

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš profesní životopis.