Volné pracovní místo  Přenos reality do virtuálního světa - C# Dev.

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–120 000 Kč / měsíc

Do týmu 12. vývojářů hledáme mediora, který chce být součástí něčeho neuvěřitelného. Pracujeme totiž na desktopové aplikaci, která tě v kombinaci s brýlemi od Windows teleportuje na místa, kam by ses normálně nedostal. Není tedy divu, že náš produkt dnes využívají i záchranáři, kteří potřebují zmapovat prostor bez toho, aniž by se v něm skutečně nacházeli.

Náplň práce:
  • Práce na vývoji produktu, který reálně zachraňuje životy.
  • Vývoj back-endové části této desktopové aplikace.
  • Práce s 3D grafikou a virtual teleportation technology.
  • Přínos vlastních nápadů pro vylepšení aplikace.

Požadujeme

  • Dobrá znalost programovacího jazyka C# - ideálně alespoň 2 roky komerční praxe.
  • Znalost .NET a WPF.
  • Zkušenost s 3D grafikou - nebo chuť se ji naučit.
  • IT vzdělání - střední nebo vysoká škola - pokud jsi IT nestudoval, ale rád bys byl součástí našeho týmu, potřebujeme abys měl v IT oboru delší komerční praxi.

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení - svých vývojářů si hodně ceníme (minimálně na 80.000 Kč měsíčně).
  • Práce na unikátním projektu - virtuální realita, kterou používají např. záchranáři při zemětřesení.
  • Možnost homeofficu - po zaučení můžeš pracovat 50% z domu a pokud budeš samostatný, můžeme se dohodnout individuálně.
  • Přátelské prostředí - tvých nápadů si budeme vážit. Jsme malý tým, ve kterém se každý dostane ke slovu.
  • Kariérní růst - jsme start-up, který raketově míří na mezinárodní trh! Můžeš očekávat, že i tebe růst nemine.

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Přenos reality do virtuálního světa - C# Dev.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniela Vladařová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Přenos reality do virtuálního světa - C# Dev.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.