Volné pracovní místo  !!! PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY IT 30 000 KČ – #3939913

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost, posilu do oddělení Help Desk, detaily k pozici Vám rádi sdělíme i telefonicky.

!!! PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY IT 30 000KČ

Popis pozice / Náplň práce:
· Vývoj, návrh a zpracování IS - ERP
· Práce na helpdesku, komunikace se zahraničními klienty
· Programování ve vybraném jazyce
· Vedení uživatelské a technické dokumentace
· Testování, úpravy a opravy
· Spolupráce se zahraničními odděleními napříč firmou

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· Min. SŠ vzdělání technického směru – vhodné i pro absolventy
· Silný IT background
· Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, podmínkou
· Časovou flexibilitu – zahraniční cesty
· Samostatnost, proaktivní přístup k práci
· Komunikativní a týmovou osobnost – práce v multikulturním prostředí

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Motivující finanční ohodnocení mzda od 30 000Kč
· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
· Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
· Možnost profesního i osobního růstu
· Systém zaměstnaneckých benefitů
· Místo výkonu práce: Liberecký kraj, Českolipsko
· Termín možného nástupu IHNED, Dohodou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.