Volné pracovní místo  Přípravář/ka zakázek pro výrobu plastových oken #1985

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 10 000–60 000 Kč / měsíc

Společnost PKS okna a.s. přijme pro lokalitu Žďár nad Sázavou kolegu / kolegyni na pracovní pozici Přípravář/ka zakázek pro výrobu plastových oken. Máte ukončené SŠ vzdělání stavebního / technického směru, dobrou znalost PC, řidičský průkaz sk. B a mezi tvé silné stránky patří pečlivost a zodpovědnost? Pak hledáme právě Tebe! Nabízíme stabilní práci s velmi dobrým finančním ohodnocením a zajímavé firemní benefity. Neváhej nám zaslat svůj životopis a my se Ti ozveme zpět.

Náplň práce:
  • objednávání doplňků, zpracovávání montážní dokumentace
  • zaměření stavebních otvorů na stavbě
  • zpracování výrobní dokumentace
  • koordinování průběhu přidělených zakázek

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání stavebního případně technického směru, vyšší vzdělání výhodou
  • dobrá znalost PC (zejména program AutoCAD výhodou, případně jiný technický program)
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • pečlivost a smysl pro detail, aktivní přístup
  • zodpovědnost a samostatnost
  • ochota neustále se vzdělávat

Nabízíme

  • budete se podílet na zajímavých zakázkách
  • získáte stabilní práci
  • dostanete velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
  • máme pro Vás zajímavé firemní benefity
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • cafetérie
  • firemní akce
  • lokalita: Žďár nad Sázavou

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné i pro: technik ve stavebnictví, technolog ve stavebnictví, statik, přípravář, rozpočtář, kalkulant, projektant, stavební inženýr.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi