Volné pracovní místo  Přípravář/ rozpočtář pro pozemní stavitelství

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–90 000 Kč / měsíc

Společnost AUTRIO stavební s.r.o. je stabilní stavební společnost. Pokud máte zkušenosti jako přípravář/rozpočtář, jste důslední, zvládáte komunikaci se subdodavateli, investory, pak hledáme právě Vás.

Co Vás čeká
  • příprava nabídek/kalkulací
  • jednání s investory, dodavateli, projektantem
  • hledání variantních řešení
  • odborná podpora projektovým týmům při výstavbě
  • příprava podkladů k fakturacím

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • aktivní řidič skupiny B
  • Aj na komunikativní úrovni - výhodou
  • práce na PC, OFFICE, RTS/KROS/CALLIDA/URS
  • znalost programu ArchiCAD
  • smysl pro pořádek a organizačně schopný
  • možnost práce z domova

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení + odměny dle výsledků staveb
  • notebook + mobilní telefon
  • odborné školení
  • stabilní zaměstnání
  • 25 dní dovolené
  • možnost dalšího postupu
  • firemní benefity
  • přátelský kolektiv + firemní akce

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Přípravář/ rozpočtář pro pozemní stavitelství?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Crhová z AUTRIO INVESTMENT, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Přípravář/ rozpočtář pro pozemní stavitelství

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.