Volné pracovní místo  Přípravář staveb

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou, prodejem a montáží hliníkových fasádních konstrukcí a technologických celků, hledáme vhodného kandidáta na pozici "Přípravář staveb" (vhodné i pro absolventy).

Náplň práce:
  • příprava zakázky k realizaci
  • poptávky materiálu, vystavování objednávek
  • zajišťování materiálně-technického zásobování stavby
  • komunikace se subdodavateli
  • komunikace s projektanty a projektovým manažerem stavby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • ŘP sk. B
  • uživatelská znalost PC
  • schopnost orientace ve stavebních výkresech (AutoCAD)
  • analytické schopnosti, zodpovědnost
  • flexibilitu a motivaci k profesnímu růstu
  • komunikativnost

Nabízíme

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • profesní růst
  • možnost výuky AJ
  • zajímavé platové ohodnocení + odměny ze zakázek

pracoviště: Praha 7
nástup: dohodou
plat: dohodou, dle zkušeností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".