Volné pracovní místo  Přípravář ve stavebnictví | služební auto

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Hledáme specialistu na oblast stavebnictví! Náplní Vaší práce bude příprava projektové dokumentace, zajištění potřebných povolení a koordinace realizace stavby. Nabízíme stabilní pracovní místo v přátelském kolektivu, možnosti dalšího profesního růstu a hlavně zajímavé mzdové ohodnocení! Zašlete nám Vaše CV a my se Vám co nejdříve ozveme.

Náplň práce:
  • příprava projektové dokumentace včetně technické dokumentace, výkresů a nákresů
  • komunikace s dodavateli a subdodavateli, včetně řešení problémů a koordinace prací na staveništi
  • vytváření plánů práce a jejich dodržování
  • průběžné hlášení stavu projektu vedení společnosti

Požadujeme

  • min. výuční list, vzdělání ideálně v oboru stavebnictví
  • orientace v oblasti stavebnictví
  • orientace v oblasti stínící techniky velkou výhodou
  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • nadstandardní počet dnů dovolené
  • motivační bonusy ke mzdě
  • podílení se na zajímavých zakázkách
  • služební automobil k použití i pro soukromé účely
  • příspěvky na sport a kulturu
  • příspěvky na stravování
  • a další, ...

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro přípravář staveb, projektant, rozpočtář staveb, mistr ve stavebnictví, technik ve stavebnictví, práce Žďár nad Sázavou, a další, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!