Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY – ABSOLVENTI (od 20.000,- Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Máte zkušenost z oblasti přípravy výroby? Jste schopný se rychle zapracovat? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Hledáte práci mezi Prahou a Plzní a vidíte se jako PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY?
Pak neváhejte a ozvěte se nám!

Nadnárodní výrobní společnost hledá pro rozšíření svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY – PRO ABSOLVENTY (od 20.000,- Kč)

Náplň práce:

  • odborné zaučení
  • řešení administrativních úkonů, analýza materiálů
  • zaučení v oblasti příprava výroby
  • zpracování jednoduchých cenových nabídek
  • kontrola dokumentace pro výrobu

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření (mechatronika výhodou)
  • praxi z podobné pozice (lze i absolvent)
  • AJ nebo NJ plynule
  • bezproblémové čtení technické dokumentace
  • MS Office, Internet, SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, analytické myšlení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • platové podmínky odpovídající významu místa
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • možnost kariérového rozvoje
  • dobrý pracovní kolektiv

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás