Volné pracovní místo  Přípravář výroby - 13. plat, pružná pracovní doba, moderní prostředí (M/Ž)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • 13 .plat
  • Finanční bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie na pracovišti
  • Firemní akce

Náplň práce:

  • Příprava výrobních dokumentů a procesní dokumentace
  • Koordinace náběhu nových produktů
  • Vývoj procesu pro nové zákaznické produkty od vzorkování po sériovou výrobu
  • Technické analýzy, změny a optimalizace během probíhajících zákaznických projektů
  • Projektová zodpovědnost
  • Komunikace se zákazníky, obchodními středisky
  • Zakládání a správa dat v interním ERP systému Pro Alpha

Požadavky

  • Alespoň SŠ vzdělání technického směru
  • Základní znalosti v oblasti elektronických dílů, desek plošných spojů a výrobních postupů v elektrotechnické výrobě
  • Velmi dobrá komunikace v německém jazyce
  • Analytické  myšlení
  • Zkušenosti s prací v ERP systémech jsou výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou

Vhodné pro

Absolventy.