Volné pracovní místo  Přípravář výroby (od 22.000 Kč hrubého) – super šance v Přerově

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Technologové, přípraváři – zbystřete! Je zde příležitost právě pro Vás.

Náplň práce:

  • budete navrhovat technologické postupy výroby vč. jejich zpracování
  • na základě požadavků zákazníků budete také zpracovávat cenové nabídky na stroje
  • v rámci výroby budete zodpovídat za dostatek materiálu potřebného pro výrobu
  • stroje potřebují pracovat efektivně, proto zodpovídat za správnou technologii výroby a zároveň za její efektivitu

Požadujeme

  • perfektní znalost výkresů, bez té se neobejdete
  • uvítáme praxi na pozici, kde jste měli stanovovat technologické postupy a vytvářet kalkulace, tzn. technolog, normovač, přípravář výroby, aj.
  • v rámci firmy Vám budou nápomocni i ostatní kolegové z jiných oddělení, na které se můžete obrátit
  • pokud na nás spustíte anglicky, získáte výhodu

Nabízíme

  • nabízíme příležitost těm, kteří chtějí pracovat v užším kolektivu, který je velmi přátelský
  • dáme Vám příležitost k osobnímu rozvoji na samostatné a zodpovědné pozici
  • budeme Vám oporou v případech, kdy budete potřebovat poradit či pomoct
  • jako bonus navíc Vám poskytneme týden dovolené nad rámec zákona
  • za Vaši práci Vás náležitě odměníme
  • při příchodu na Vás bude čekat zajímavý balíček firemních benefitů
  • máme pro Vás zajištěné stravování