Volné pracovní místo  Přípravář zakázek

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Přípravář zakázek.

Náplň práce:
  • vyžádání a evidence poptávek
  • poptání subdodavatelů a předvýběr nejvýhodnějších nabídek
  • vypracování rozpočtů, technických specifikací a cenových nabídek
  • kontrola projektu, návrh optimalizací řešení
  • kontrola nabídek a technického řešení subdodavatelů
  • příprava časového harmonogramu, technologických postup atd.
  • průběžná komunikace s objednateli/dodavateli
  • zhotovení předávacích dokumentací
  • sledování konkurence a trendů

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • praxe v přípravě/nákupu/realizaci výhodou
  • dobrou znalost práce na PC (Autocad (schopnost číst výkresy ), MS Office)
  • spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • odborné vzdělávání (zkoušky, oprávnění, jazyky…)
  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon a NB
  • 13. plat
  • Multisport kartu