Volné pracovní místo  Přípravářka/ Přípravář stavebních projektů

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–59 999 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost, jejíž prioritní náplní je realizace pozemních staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přípravařka/ přípravář stavebních projektů.

Náplň práce:

  • Samostatné zpracování cenových nabídek, cenových rozborů pro stavby v rámci jejich přípravy
  • Zpracování kalkulací a technické řešení zakázek
  • Podpora výroby v rámci zpracování technického postupu a realizace
  • Zpracování harmonogramů, poptávání a aktivní vyhledávání dodavatelů
  • Zabezpečení cenových nabídek od dodavatelů a jejich vyhodnocení, zpracování podkladů pro uzavírání smluv s dodavateli, tvorba objednávek
  • Administrativní práce

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Orientace v technických výkresech a dokumentaci
  • Uživatelská znalost programů MS Office a MS Project (případně obdobné programy), RTS
  • Znalost programu AutoCAD
  • Aktivní znalost AJ (podmínkou)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Výkonnostní prémie, školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
  • Služební telefon, možnost služebního automobilu
  • Pracoviště Praha 5 Barrandov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá

Vhodné pro

Absolventy.