Volné pracovní místo  Příslušník/ce Policie České republiky - Krajské ředitelství policie Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 26 420–39 360 Kč / měsíc

Krajské ředitelství Policie Praha hledá kolegy a kolegyně, parťáky, kteří budou hrdi na svoji profesi dopravního a pořádkového policisty.

Jaká bude například Vaše náplň práce:
  • Pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách
  • Ochrana osob a majetku
  • Hlídková činnosti a kontrola osob
  • Výkon činnosti v prvosledových hlídkách
  • Zajišťování pořádku na velkých sportovních a kulturních akcích
  • Eskortní činnost nebezpečných pachatelů
  • Zasahování na místech mimořádných událostí
  • Výkon služby dopravní policie na moderních motocyklech
  • Kontrola řidičů za využití nejmodernější techniky ke zjišťování rychlosti vozidel
  • Podílení se na zajišťování ochrany a ozbrojených doprovodů prezidenta České republiky

Požadujeme

  • Občanství České republiky
  • Věk 18 let
  • Bezúhonnost
  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost.

Nabízíme

  • Perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu
  • Náborový příspěvek 150.000,-Kč
  • Po ukončení Základní odborné přípravy, tzn. po roce plat 39.360,-
  • Možnost stabilizačního příplatku ve výši až 5.000,-Kč
  • Odchodné a výsluhový příspěvek
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu s možností na několika místech Prahy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Bezúročná půjčka
  • Volný vstup do moderně vybavených posiloven
  • Práci ve směnném (8, 12, 24 hodinové směny) a nesměnném provozu
  • Možnost získání řidičského oprávnění pro skupiny A, D1, D
  • Výcvik ve zdokonalování se v řízení vozidel na polygonu
  • Výcvik k řízení speciálních vozidel určených k opatření na státních hranicích
  • Výcvik střelby z pistole, samopalu, brokovnice nebo použití taseru
  • Možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání
  • Pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování na 20 let zdarma

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Každé úterý a čtvrtek vždy ve 13.00 hod probíhá na Skype informativní schůzka k možnosti Vašeho uplatnění u Krajského ředitelství policie Praha. Je nutné si dát do vyhledávače "Nábor policie Praha" a rovnou volat videohovorem, do skupinového schůzky, pak budete přidáni.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.