Volné pracovní místo  PŘIVÝDĚLEK PRO KAŽDÉHO - ODPOLEDNÍ, NOČNÍ SMĚNA (164Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení
Hrubá mzda 144–164 Kč / měsíc

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Hledáme pracovníky na balení zakázek/kompletaci zboží dle objednávek v nově vzniklém logistickém centru na Borských Polích. Možnost chodit jen I na víkendové směny. Podmínkou minimálně 6 směn za měsíc při docházce pouze o víkendu, popřípadě 8 směn za měsíc při docházce v týdnu!!!

Náplň práce:
  • manipulace s produkty
  • práce se čtečkou
  • kompletování zboží dle objednávek
  • balení produktů do krabice

Požadujeme

  • fyzickou zdatnost
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • základy na PC
  • možnost chodit o víkendu
  • plnoletost

Nabízíme

  • nástup: IHNED
  • místo výkonu: Plzeň - Borská Pole
  • mzda až 164Kč/hod. (fixní mzda 144Kč + příplatek 20Kč/hod.)
  • možnost výběru ze směn (6.00-14.00;14.00-22.00; 22.00-6.00)
  • práci ve stabilní společnosti
  • práci vhodnou pro STUDENTY, MUŽE, ŽENY, AKTIVNÍ DŮCHODCE, ŽENY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ a pro každého, kdo hledá přivýdělek ...
  • 6 směn za měsíc při docházce pouze o víkendu, popřípadě 8 směn za měsíc při docházce pouze v týdnu
  • výběr směn na týdenní bázi
  • mzda vždy 15. následujícího měsíce