Volné pracovní místo  Přivýdělek z domova při zaměstnání na 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis.

Firma DP Concept
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

Zavedená, prosperující obchodně poradenská firma nabízí:
vedlejší činnost 2–3 hod. denně. Příjem 8–12 tis.
využití počítače a internetu
práce je vedena z velké části z domova
uplatnění pro muže i ženy
plné zaškolení na danou pozici
možnost osobního, finančního a kariérního růstu
později možná i hlavní činnost s výborným finančním ohodnocením

Pracovní náplň:

maloobchod/ klientský servis
rozvoj firmy a organizace obchodu

Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání/vyučen
zodpovědný přístup k práci
odpovídající časové možnosti (minimálně 2–3 hod. denně v pracovních dnech)
není vhodné jako krátkodobá brigáda/preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Jak nyní postupovat abyste u nás získali uplatnění:
Z důvodu absence call centra není v našich časových možnostech vždy se zájemci vše probírat ihned po telefonu, proto klikněte na symbol ODPOVĚDĚT a my Vás budeme následně rádi kontaktovat do druhého pracovního dne s podrobnějšími informacemi a instrukcemi. Děkujeme za spolupráci.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Práce je vedena z domova