Volné pracovní místo Pro zedníky a obchodní zástupce

aktivní
i.Design Group

Stavební e zednické práce;
grafické studio

Místo pracoviště
Valašské Meziříčí
Pracovní poměr
Práce na ŽL
Vzdělání
vyučení

Fa příjme: Zedníky; zedníky obkladače a ostatní stavební profese na HPP i ŽL.
Náplň práce: Stavební a zednické práce
Fa dále příjme: Obchodní zástupce pro oblast Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín a přilehlé obce.
Náplň práce: kontaktování nových zákazníků, sjednávání a uzavírání smluv, prodej firemních produktů.

Požadujeme

Pracovitost, kvalitu práce, u zedníků praxe a vlastní nářadí výhodou.
U obchodního zástupce požadujeme: Znalost regiónu, obchoní dovednosti, pracovitost.

Nabízíme

Zázemí rychle se rozvíjející firmy, odměny a bonusy ve formě provizí za každou dobře odvedenou práci. Viz zkušební doba ukáže. Plat dle daných parametrů pro zlínský kraj. Čili dohodou dle odvedené práce.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.