Volné pracovní místo  Procesní analytik SAP - home office

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Analyzovat funkce a procesy stávajícího ERP
Navrhovat řešení na optimalizaci systému dle požadavků zákazníka
Komunikovat s programátory a testery
Cestovat za klienty po ČR a celém světě
Školit koncové uživatele

Požadujeme

Máte pokročilou analytickou znalost ERP (ideálně SAP), analytické myšlení a aktivní angličtinu (min. B2)? Úspěšný startup nabízí zajímavé projekty v Čechách i zahraničí, flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Zajímavý plat a bonusy.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Dynamickou práci v úspěšném startupu
Fixní plat + odměny za projekty, školící dny aj.
Možnost práce na home office
Pružnou pracovní dobu
Možnost práce na HPP i ŽL
Podporu ve vzdělávání
Firemní akce
Zázemí kanceláře: Třebíč / Praha

Jiná sdělení

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME!