Volné pracovní místo  Procesní analytik

Lokalita Štětí a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Procesní analytik.

Náplň práce:
Pracovat na náročných projektech, které se věnují novým technologiím řízení procesů
Vylepšovat analytiku a další digitální nástroje
Připravovat a realizovat projekty v oblasti APC, soft / smart senzorů
Odpovídat za údržbu a podporu již implementovaného řešení včetně komunikace s poskytovateli
Úzce spolupracovat s provozními a technickými týmy, zaměřenými zejména na oblast buničiny, regenerace a energetiky
Aktivně sledovat digitální trendy při přípravě a realizaci projektů
Získávat a analyzovat data a navrhovat řešení pro zvýšení efektivity výrobního procesu, snižování nákladů a zvyšování úrovně automatizace

Požadujeme

Magisterský titul z řídicí techniky
Zkušenosti s MPC, řadiči LQR, Kalmanovými filtry
Pracovní zkušenosti v programování PLC, OPC komunikace
Matematické modelování fyzického systému, matematická optimalizace
Praktické zkušenosti s projektovým řízením souvisejícím s APC
Schopnost efektivně řešit složité nápady
Plynulá angličtina a čeština povinná
Zkušenosti v procesním průmyslu výhodou
Příležitost také pro absolventy VŠ
Týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi

Nabízíme

Spolupráci s profesionály ve svém oboru
Kariérní růst a možnost budoucího uplatnění u našich zahraničních sesterských společností
Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
25 dní dovolené
Bezúročné půjčky
Fajn partu, která táhne za jeden provaz
Nástup možný ihned
Pojďme společně růst, tvořit a inspirovat!

Místo pracoviště:
okr. Litoměřice

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Vhodné pro

Absolventy.