Volné pracovní místo  Procesní inženýr - 50 000Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Procesní inženýr. <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> specifikace technologie vstřikování a výběr stroje</li>
<li> technické zadání pro výrobu </li>
<li> výběr dodavatelů</li>
<li> výpočet kapacit výrobního zařízení</li>
<li> termínový plán výroby</li>
<li> vzorkování nástrojů v předvýrobní fázi</li>
<li> zaškolování operátorů na pracovišti</li>
<li> tvorba FMEA</li>
<li> tvorba Layout-u ve výrobě, uspořádání pracoviště</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického zaměření </li>
<li> min. 5 let praxe v oblasti výroby plastů na obdobné pozici</li>
<li> praxe ve výrobní společnosti</li>
<li> znalost AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> pokročilá znalost práce na PC (MS-Office)</li>
<li> základní znalost ISO 14001 a ISO TS 16949</li>
<li> systémový a odpovědný přístup k práci</li>
<li> samostatnost</li>
<li> teamový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta 45 - 50 000Kč/měs. <br/>+ další zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".