Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR #6587319

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR

Popis pozice / Náplň práce:

Optimalizace technologických procesů sériové výroby
Plánování výrobních procesů a výrobních technologií
Sběr dat a jejich vyhodnocování, návrhy na zlepšení
Podpora při zavádění nových projektů do sériové výroby
Zodpovědnost za kvalitu a provoz výrobní linky
Podpora výrobního oddělení

Požadujeme

Náš klient požaduje:

SŠ/VŠ technického zaměření (strojní, elektro, automatizace)
Praxi na obdobné pozici a orientaci v technické dokumentaci
Zájem o neustálé zlepšování a koncept štíhlé výroby
Znalost AJ na středně pokročilé úrovni
Technické myšlení, komunikativnost, časovou flexibilitu

Nabízíme

Náš klient nabízí:

Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající nejmodernějších technologií
Uplatnění a rozvoj stávajících znalostí a dovedností
Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
Příležitost pro další vzdělávání
13. plat
Příspěvek na stravování
Příspěvek na dopravu
Penzijní připojištění

Jiná sdělení