Volné pracovní místo  Procesní inženýr (automotive) - vhodné i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost a předního dodavatele v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR (AUTOMOTIVE)

Pozice je výbornou příležitostí pro absolventy technických oborů k získání zkušeností v silné nadnárodní společnosti.
Místo výkonu práce je Vyškov.

Náplň práce:
  • zodpovídání za projekty zavádění nové výroby
  • spolupráce na vyvíjení, hodnocení a zlepšování výrobních metod a technologií
  • zavádění postupů pro optimalizaci toku výrobků a snížení nákladovosti
  • stanovování nápravných opatření za účelem snížení zmetkovitosti
  • zabezpečování rozmístění strojů a technologií v rámci společnosti

Požadujeme

  • VŠ (SŠ) vzdělání technického směru
  • znalost AJ - slovem a písmem (znalost NJ výhodou)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup, ochota učit se
  • ŘP skupiny B
  • výhodou je zkušenost v automobilovém průmyslu a znalost projektového řízení a nástrojů APQP, ANPQP, FMEA atd.

Nabízíme

  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti
  • Zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci
  • Profesní růst a průběžné zvyšování kvalifikace
  • Odborné zaškolení v ČR i zahraničí
  • Práci v moderním pracovním prostředí a v příjemném kolektivu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Lokalita pracoviště ve Vyškově (cca 30 min. od Brna)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".