Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR, automotive

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-226994. Zkušený procesní inženýr z automotive prostředí, je to co hledáme. Ideální kandidát neexistuje, ale chceme najít ty, kteří se mu alespoň přibližují. Dejte nám o sobě vědět na pozici PROCESNÍ INŽENÝR. <br/>
<br/>Jen zběžná náplň: <ul>
<li> podpora stávajících procesů i nových projektů</li>
<li> plánování vytížení linek</li>
<li> zpracování konceptů pro nové projekty</li>
<li> správa dat v ERP</li>
<li> zodpovědnost za tvorbu výrobní dokumentace</li>
<li> projektové řízení</li>
<li> cost saving aktivity</li>
<li> zlepšování stávajících procesů v oblasti výroby </li>
<li> optimalizace výroby, zavádění štíhlé výroby a její kontrola</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického směru</li>
<li> praxe v montážním provozu min. 2 roky</li>
<li> praxe v automotive výhodou</li>
<li> znalost Lean, FMEA</li>
<li> znalost AutoCad 2D výhodou</li>
<li> dobrá znalost MS Office</li>
<li> kreativita a motivace inovovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> měsíční výkonostní prémie - 10% mzdy (opravdu je pravidelně dostanete)</li>
<li> individuální jednání ohledně mzdy - pokud jste dobrý, nemáme strop</li>
<li> možnost profesního růstu u nás je, protože se stále rozšiřujeme</li>
<li> další firemní benefity se dozvíte na osobní schůzce</li>
</ul>