Volné pracovní místo  Procesní Inženýr - Hledáme právě Vás !

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete se stát členem týmu super profíků se zápalem do práce a chutí pracovat? Jste aktivní a nebojíte se výzev? Neváhejte se ozvat hledáme právě Vás!

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení (13. 14. plat)
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na dopravu
  • velmi široká nabídka dotovaných volnočasových aktivit např.jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za výrobní proces technologie použité ve výrobě a zároveň za
optimalizaci výrobního procesu.
  • Plánování a zavádění nových výrobních procesů
  • Technická podpora výroby zodpovědnost za svěřený výrobní úsek po stránce
technologické.
  • Práce na různých výrobních projektech.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • znalost LEAN procesů
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • znalost MS Office SAP CAD
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)