Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR LOGISTIKY - JUNIOR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-30-223605. Mluvíte plynně německy? Chete pracovat pro zahraniční společnost a mít možnost zúčastnit se půl ročního zaškolení v zahraničí? Pokud ano, pošlete mi Váš životopis.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vytváření procesních map </li>
<li> identifikace zdrojů plýtvání </li>
<li> zajištění efektivity výrobní logistiky s ohledem na plánovanou implementaci SAP EWM </li>
<li> spolupráce s oddělením výroby, konstrukce, nákupu a kvality </li>
<li> spolupráce a mateřskou firmou v Německu </li>
<li> 6 měsíční pracovní stáž a zaškolení v mateřské společnosti v Německu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického, obchodního nebo logistického směru </li>
<li> velmi dobrou znalost němčiny </li>
<li> zkušenosti s logistickými procesy a štíhlou výrobou výhodou </li>
<li> praxe v oblasti procesního inženýrství výhodou </li>
<li> dobré vyjednávací, prezentační a organizační schopnosti </li>
<li> schopnost efektivního užívání MS Office </li>
<li> samostatnost, přirozenou autoritu, spolehlivost, časovou flexibilitu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> roční bonus</li>
<li> možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.