Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR (od 28.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste obeznámen s ISO normami a managementem výrobních procesů? Jste technicky založený člověk s plynulou komunikativní angličtinou a máte znalosti, které chcete využít ke svému kariérnímu růstu a prosperitě své společnosti? Pak hledáme právě Vás! Perspektivní mezinárodní firma hledá kolegu do svého týmu na pozici "Procesní inženýr".

Náplň práce:* návrhy, implementace a realizace strategií a postupů na optimalizaci a zlepšení procesů výroby
  • realizace analýz a auditů výrobních procesů na základě příslušných směrnic a norem
  • kontrola a hodnocení výstupů a návrhy na jejich zlepšení
  • projektový management a týmová práce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • praxi v oblasti kvality a podnikového/projektovém managementu
  • kreativní myšlení a týmového ducha
  • Anglický jazyk NEBO Německý jazyk na komunikativní úrovni - podmínkou

Nabízíme

  • možnost kariérního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • bonusový program firmy
  • zázemí perspektivní mezinárodní firmy