Volné pracovní místo  Procesní Inženýr / okr. Louny

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Procesní Inženýr – obrábění / mechanické spojování za studena / montáž

Náplň práce
zajištění správného nastavení postupů obrábění ocelových konstrukcí dle zákaznických specifikací – rozměrových, materiálových a zároveň nastavit klíčové výrobní kontroly pro jednotlivé kroky procesu
zajištění správného nastavení postupů pro mechanické spojování dílu dle zákaznických specifikací – rozměrových, materiálových a zároveň nastavit klíčové výrobní kontroly pro jednotlivé kroky procesu
schopnost upravovat a optimalizovat obráběcí cyklus, přípravky a procesy vedoucí k výrobě shodného dílu
řešení odchylek procesu obrábění a mechanického spojování a přijímání nezbytných nápravných / preventivních opatření
komunikace s dodavateli (společně s oddělením kvality) na nastavení kritérií pro kontrolu dílů dodávaných do závodu
podílení se na zajištění správných procesních postupů pro montáž všech komponentů do jednoho celku včetně kontrolních operací
tvoření pracovních návodek pro operátory, podílení se na kontrolních plánech a vyhodnocování rizik pro jednotlivé procesy
spolupráce s vývojovým střediskem v zahraničí
podílení se na prvotních výrobních kontrolách, podílení se na tvorbě nového perspektivního technického teamu

Požadujeme

VŠ, případně SŠ vzdělání technického směru
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B2)
praxe v podobném či stejném procesu – obrábění, mechanické spojování
zkušenost s čtením a programováním CNC programů
zkušenosti s tvorbou technické dokumentace a pracovních návodek
znalost čtení a pochopení technických výkresů
schopnost vyhodnotit a pochopit technické normy dané zákazníkem
ochota účastnit se služebních cest Evropa
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení
Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu
Pružná pracovní doba
Relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus
Bohatý bonusový a benefitní systém (příspěvek na dopravu, variabilní složka mzdy, vánoční bonus, odměna za pracovní výročí, dovolená navíc, cafeteria systém, příspěvek na penzijní připojištění a další)

Lokalita: Podbořany, okr. Louny
Termín nástupu: ihned / dohodou

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 26846/PIObr/KOL.