Volné pracovní místo  Procesní inženýr s AJ (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme pracovníka se zkušeností jako procesní inženýr v automotive společnosti. Hovoříte anglicky? Nabídneme Vám osobní růst, práci v moderním prostředí, mnoho benefitů, aj. Reagujte!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za stav a funkci procesy v rámci výroby
  • Navrhování zefektivnění, příp. změn procesů
  • Analýza a optimalizace výroby a materiálových toků
  • Výzkumná a vývojová činnost, kontrola výsledků
  • Implementace nových procesů do výroby
  • Spolupráce s ostatními kolegy v rámci jiných oddělení

Požadujeme

  • Min. 1 rok praxe na pozici Procesního inženýra
  • Znalost automotive velkou výhodou
  • AJ na velmi dobré úrovni – nutná denní komunikace
  • Znalost LEAN (SMED, Kaizen, Kanban, 5S), PPAP, SPC, aj.
  • Spolehlivost, pečlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Možnost seberealizace ve významné zahraniční firmě
  • Práce v moderním prostředí s moderními technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Stravování na pracovišti
  • Vzdělávání
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita pracoviště: okr. Prostějov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.