Volné pracovní místo  Procesní inženýr v oddělení kvality - možno absolvent

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • mapování stávajících procesů firmy a jejich standardizace
  • podíl na neustálém zlepšování na základě vyhodnocování dat
  • tvorba dokumentace systému řízení kvality
  • vyhodnocování ukazatelů kvality jednotlivých oddělení skupiny
  • spolupráce na rozvoji systému kvality

Požadujeme:

  • SŠ s min. 5-ti letou praxí nebo VŠ technického směru (nebo odpovídající technická praxe)
  • aktivní znalost NJ (AJ výhodou)
  • orientace na výsledek a schopnost prosazení změn
  • ochota k týmové spolupráci s odděleními napříč celou firmou
  • zkušenosti z výrobního procesu nebo řízení kvality výhodou

Nabízíme:

  • nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • možné zaškolení u mateřské firmy v Rakousku
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • lokalita pracoviště okres Český Krumlov

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "Odpověď na inzerát".