Volné pracovní místo  Procesní inženýr

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Rychle rostoucí mezinárodní společnost, subdodavatel mechanických komponentů pro automobilový průmysl hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Procesní inženýr / technolog.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> budete pracovat v tier1 výrobě a koordinovat proces nového produktu (od náběhu po sériovou produkci)</li>
<li> budete účasten projektové řízení procesu, včetně optimalizace stávajícího výrobního procesu a zvyšování produktivity. </li>
<li> budete participovat na vývoji kontrolních a montážních přípravků, montážních linek, nástrojů pro automobilový průmysl.</li>
<li> budete účasten u zadávání, projektové plánování, dokumentace, realizace a přejímek montážních linek.</li>
<li> budete zaškolovat nové pracovníky</li>
<li> budete pracovat na modifikaci pracovních pokynů pro nové výroby</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru </li>
<li> relevantní praxe jako procesní inženýr ve strojírenském výrobní závodě (automotive výhodou)</li>
<li> znalosti některé z následujících technologií: lisování, ohýbání, šroubování, montáž</li>
<li> znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni </li>
<li> samostatnost, flexibilita, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost </li>
<li> řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> po dohodě příspěvek na pohonné hmoty (v závislosti na dojezdové vzdálenosti)</li>
<li> příspěvky na závodní stravování</li>
<li> příspěvek na jazykové kurzy</li>
<li> placené vánoční volno</li>
<li> krytý bazén zdarma v blízké lokalitě</li>
</ul>