Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské

O firmě

Ref. č.: 9-30-191693. Pro rostoucí společnost, jejíž výrobky potkáte všude kolem sebe z oblasti automotive, hledáme zkušeného kandidáta, který by posílil tým inženýrů.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> implementace nové technologie a zařízení na výrobu plastových dílů (vstřikolisy, nástroje, zařízení)</li>
<li>zavádění nových výrobních produktů</li>
<li>optimalizace výrobního procesu a spotřeby materiálu</li>
<li>neustálé zlepšování tech.procesů při dodržování ISO TS16949</li>
<li>spolupráce s technickým a výrobním oddělením při plánování preventivní údržby</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ vzdělání technikcého směru</li>
<li>min. 3 roky praxe na obdobné pozici (oblast automotive velkou výhodou)</li>
<li>zkušenosti se vstřikováním plastů</li>
<li>technikcé myšlení, základy FMEA a ISO TS 16949</li>
</ul>

Nabízíme

Dovolená 5 týdnů<br/>Příspěvek na dojíždění<br/>Stravenky nebo příspěvek na obědy v závodní kantýně<br/>Poukázky na sport/kulturu (čtvrtletně)<br/>Důraz na vzdělávání zaměstnanců – jazykové kurzy, odborné kurzy, soft-skills kurzy