Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Moderní společnost s významným postavením na trhu hledá kandidáta do svého týmu na pozici PROCESNÍ INŽENÝR.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> koordinace plánů výroby</li>
<li> zavádění technologií do výroby</li>
<li> organizace práce </li>
<li> zpracovávání výrobní dokumentace</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> angličtina na úrovni B1-B2</li>
<li> zkušenosti v oblasti chemického průmyslu, plastařiny</li>
<li> technické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> stravenky plně hrazené zaměstnavatelem</li>
<li> docházkový bonus</li>
<li> firemní školení a vzdělávání</li>
<li> zázemí stabilní mezinárodní společnosti</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
</ul>