Volné pracovní místo  Procesní inženýr

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní technologický koncern, který vyvíjí a vyrábí speciální materiály, komponenty a systémy ke zlepšování životních a pracovních podmínek, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Procesní inženýr.

Náplň práce:
-odpovídá za technický stav výrobních strojů a zařízení včetně provozní dokumentace
-zajišťuje zavádění výrobních procesů včetně výrobní technologie
-technická podpora výroby a údržby
-přímý kontakt s dodavatelskými firmami
-optimalizace stávajících výrobních technologií a procesů
-zvyšování výtěžnosti výrobního procesu, snižování nákladů
-řešení kritických technologických problémů
-účast na programech k efektivnímu zpracování výrobních materiálů a jejich úspoře
-je aktivní při zavádění štíhlé výroby
-podílí se na tvorbě norem práce
-navrhuje, spolupracuje a zajišťuje zavádění procesních změn
-podílí se na přípravě auditů
-zavádí nové výrobky a realizuje změny ve výrobě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického, elektro nebo strojního směru
-znalost angličtiny podmínkou
-samostatnost, vytrvalost, orientace na výkon
-schopnost teamové spolupráce
-zkušenost s projektovým řízením či vedením menšího kolektivu

Nabízíme

  • Zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě.
  • Možnost podílet se na vývoji unikátních technických řešení.
  • Příležitost profesního odborného růstu.
  • Možnost cestování do zahraničí.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků.
  • Motivující zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • 1000,-Kč flexi pasy
-příspěvek na penzijní pojištění

Termín nástupu: ihned/dohody

Místo pracoviště: Valašské Meziříčí

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ, uvádějte značku 9300/Procesní inženýr/ABR

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.