Volné pracovní místo  Procesní inženýr

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro náš výrobní závod ve Vyškově hledáme procesního inženýra nebo inženýrku.

Pokud máte zájem o práci v čistém a moderním provozu s nejmodernějším vybavením ve stabilní mezinárodní firmě se skandinávskou kulturou, kde zaměstnanci nejsou jen čísla, pak by Vás tato pozice zajímala.

Náplň práce:

Pozice procesního inženýra/inženýrky je součástí týmu technické podpory a jeho aktivity zahrnují:

Návrh layoutů výrobních linek, pracovních postupů pro operátory, normování práce
Zavádění modifikací (ověřovací série)
Koordinace aktivit zlepšování procesů s interními i externími stranami (vedoucí výrob, IE&E)
Zapojení do projektů se zaměřením na lepší využití strojů, spotřebního materiálu a snížení odpadu
Podpora výrobních supervizorů v mapování hodnotového toku, přinášení technických řešení pro balancování linek a tok výroby
Čekalo by vás i zapojení do mezinárodního projektu ve spolupráci s kolegy z Dánska

Požadujeme

Koho hledáme a jaké schopnosti u nás uplatníte:

Ideálně již zkušeného inženýra/inženýrku (nebráníme se ani schopným absolventům s praxí při studiu)
Využijete znalost angličtiny na komunikační úrovni (budete komunikovat s kolegy v dalších závodech v zahraničí – mailem i po telefonu).
Uplatněte i znalost CAD programů
Potřebujeme dobré porozumění výroby a výrobních procesů, nástrojů Lean a Six Sigma.
Důležité pro nás je najít člověka, který se chce učit a neustále se zlepšovat a bude dobrým parťákem našeho stávajícího týmu.

Nabízíme

Odpovídající platové ohodnocení s každoročním navýšením, přátelský kolektiv a férové ;jednání jsou u nás samozřejmostí, k tomu máme také řadu výhod:

5 týdnů dovolené
Stravování (včetně snídaní a večeře) v naší jídelně, obědy za 20Kč (výběr ze 7 druhů jídel)
Příměstské tábory pro děti zaměstnanců přímo v areálu firmy
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvky k životnímu a pracovnímu jubileím, narození dítěte, svatbě…
Kulturní a sportovní aktivity
Lekce angličtiny
Maséra v areálu firmy ;
V případě zájmu o více informací nás kontaktujte skrze odpovědní formulář zn.: 17756

Vhodné pro

Absolventy.