Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika
Pozice:
Procesní inženýr
Lokalita:
Chomutov
Může se Vám hodit:
Procesní inženýr Chomutov

Volné pracovní místo Procesní inženýr

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Chomutov
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
dohodou

Jste absolventem VŠ technického směru? Hledáte si uplatnění v oboru? Domluvíte se anglicky? Pokud ano a chcete pracovat v Chomutově, ozvěte se nám na tento inzerát.
Náplň práce:
  • nastavování procesů vedoucí ke zvýšení produktivity
  • zavádění nových procesů do výroby
  • hledání a odstraňování nedostatků ve výrobě
  • spolupráce s nákupním oddělením atd.

Požadujeme

  • VŠ – strojní, elektrotechnická či chemicko- technologická
  • čtení a tvorba technické dokumentace
  • nutná znalost angličtiny
  • orientace v programu AutoCad Electrical a Autodesk inventor výhodou
  • samostatnost, stresuodolnost
  • komunikativní osobnost

Nabízíme

  • možnost profesního růstu v mezinárodní společnosti
  • odpovídající plat
  • řada zaměstnaneckých benefitů (stravenky, týden dovolené navíc ajn.)

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.