Volné pracovní místo  Procesní inženýr

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho klienta hledáme pro rozšíření týmu výrobní divize vhodného kandidáta na pracovní pozici Procesní imženýr.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, dobu určitou.

Náplň práce:
  • Zpracování analýz skladových zásob
  • Vytváří pracovní instrukce pro výrobní procesy, třídění a přepracování, zavádí do výroby zákaznické požadavky
a změny
  • Monitorování a sběr dat pro přípravu inženýrských reportů nebo procesní časová mapa
  • Navrhuje a implementuje preventivní či v případě potřeby korektivní akce
  • Interní spolupracuje s inženýry z ostatních oddělení společnosti
  • Podpora při zavádění nových procesů, produktů
  • Spolupráce na interních auditech
  • Používání CQM nástroje pro zlepšování procesů (KAIZEN, CIP, 8D atd)

Požadujeme

  • Dokončené SŠ vzdělání (technický směr)
  • Min. 2 roky praxe na pozici procesního inženýra ve strojírenské společnosti (zpracování kovů)
  • Dobrá znalost 2D Autocad, 3D SolidWorks
  • Výhodou znalost Bysoft, BendCam, SheetWorks
  • Požadujeme mírně pokročilou znalost angličtiny

Nabízíme

  • Zázemí silné stabilní výrobní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Množství firemních benefitů
  • Karierní růst, další vzdělávání

Vhodné pro

Absolventy.