Volné pracovní místo  Procesní manažer

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–65 000 Kč / měsíc

Pro zahraniční výrobní společnost hledáme odborníky se zkušenostmi v procesním inženýrství či údržbě.

Náplň práce:

Návrh procesů a výrobních zařízení pro výrobu nových produktů
Zajištění cenových nabídek, cenové kalkulace pro návratnost projektů a zodpovědnost za dodržení rozpočtu
Volba dodavatelů zařízení, komunikace s nimi
Dohled nad realizací projektů, zodpověnost za dodržení termínu realizace
Uvedení strojů v lince do provozu, ladění, testování, školení
Zajištění elektro revizí
Zajištění elektrodokumentace strojů
Vedení týmu konstruktérů, projektantů a elektro specialistů

Požadujeme

Technické vzdělání a vyhl. 50/78 Sb.
Komunikativní angličtina
Praxe v oboru (technologie, procesní inženýrství, údržba aj.)
Schopnost práce v rámci termínů a rozpočtů
Komunikační, organizační a rozhodovací dovednosti
Schopnost vést a motivovat týmu

Nabízíme

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, dovolená více než 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, 13. plat, bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování