Volné pracovní místo  PROCESNÍ SPECIALISTA - ODDĚLENÍ LOGISTIKY #2377007

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, obchodní společnost s mezinárodní působností, kandidáty na pozici

PROCESNÍ SPECIALISTA - ODDĚLĚNÍ LOGISTIKY

Popis pozice / Náplň práce:
· Systémová podpora oddělení logistiky
· Zpracovávání a testování projektů
· Vytváření pracovních procesů a směrnic pro zlepšení chodu logistiky
· Denní komunikace s IT oddělením
· Vymýšlení návrhů ke zlepšení logistických procesů
· Zaškolování zaměstnanců do nových procesů
· Administrativní podpora ředitele logistiky
· Reportování

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ/SŠ vzdělání - v oboru logistiky/dopravy VELKOU VÝHODOU
· Znalost logistického programu a logistických procesů
· Praxi v logistice minimálně 1 rok PODMÍNKOU
· Výbornou znalost práce na PC ( Excel, Word, Power Point) PODMÍNKOU
· Schopnost navrhování řešení pro zlepšení logistických procesů
· Analytické přemýšlení, schopnost koordinace úkolů
· Pečlivost a samostatnost
· Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Velice dobré finanční ohodnocení
· Služební telefon a notebook
· Zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
· Profesní i osobnostní rozvoj
· Místo výkonu práce: Praha východ

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.