Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  PROCESNÍ SPECIALISTA/AUTOMOTIVE(25–35.000,-Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte technické vzdělání a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Jste technický typ se znalostmi v oblasti nastavení procesů a výrobních technologií? Chcete se podílet na úspěchu dynamické a ambiciózní společnosti? Pak hledáme právě Vás.

Významná zahraniční společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

PROCESNÍ SPECIALISTA/AUTOMOTIVE (25 – 35.000,-Kč)

Náplň práce:
  • zodpovědnost za nastavení výrobních procesů
  • plánování výroby a výrobních procesů
  • optimalizace výrobních technologií
  • zavádění moderních metod do výroby
  • podpora ostatních projektů ve výrobě

Požadujeme

Požadujeme
  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxe ve výrobní společnosti
  • středně pokročilá znalost AJ
  • zkušenosti s řízením projektů - VÝHODOU
  • organizační schopnosti

Nabízíme

  • příležitost pro kariérní rozvoj
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • výborné pracovní podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění

Místo výkonu práce: okres Vsetín

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás