Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  PROCESNÍ TECHNOLOG (až 40.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Máte zkušenost jako procesní inženýr nebo technolog v gumárenství nebo plastikářství? Chcete se stát součástí významné společnosti, která Vám poskytne zázemí pro další osobní a profesní růst? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás!

Významná evropská společnost s dlouholetou tradicí působící ve výrobní sféře gumárenského průmyslu hledá kandidáty na pozici:

PROCESNÍ TECHNOLOG (až 40.000,- Kč)

Pracovní náplň:

  • Ověřování vlastností, dostupnosti a použitelnosti materiálů a technologií
  • Dohled nad technologickými postupy a systémem kvality
  • Pomoc při zavádění inovačních metod a nových technologií
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnostmi
  • Tvorba veškeré technické dokumentace, pracovních postupů a předpisů
  • Školení pracovníků, spolupráce při laboratorních zkouškách

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici - procesní inženýr, technolog ...
  • AJ na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
  • Technické myšlení,znalost nástrojů kvality
  • Samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
  • Týmový hráč

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti za motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu, zahraniční stáže, profesní a jazykové vzdělávání
  • Zajištění ubytování (v 1. roce hrazeno společností)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování a na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené, volnočasové aktivity

Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás